piątek, 17 maja 2013

[użyj to!] szablon z opakowania po danonkach

Na zakończenie kuchennego tygodnia inspiracji chcę pokazać Wam fajny pomysł na kółkowy szablon z.... tekturowego opakowania po danonkach:) Mój służy mi od jakiegoś czasu, ale wymaga już wymiany, na szczęście Danonki pojawiają się w naszej lodówce dość często:)


Osoby zainteresowane takim szablonem, które nie są w temacie danonkowym (bo np. nie mają dzieci które pożerają danonki;)) uprzedzę aby rozglądały się za zbiorczym opakowaniem po dużych danonkach, małe nie są pakowane w takie fajne opakowania, ale za to z tekturek po actimel'ach byłby niezły szablon do mniejszych kółeczek, więc można od razu zgarnąć z półki;) W sumie nie będzie to bardzo tani szablon, ale przecież actimelem można podnieść odporność, a w danonki włożyć patyczki, zamrozić i mamy pyszne lody!;))


Tym razem posłużył mi do skrapiszcza wesoło obwieszczającego powiększenie się naszej rodzinki;)) Wykorzystałam pomysł na balony, piankę oraz sposób na folię OWV:) 

Zachęcamy Was do zgłaszania prac w naszym tygodniu kuchennym, bo oczywiście czeka nagroda! W tym miesiącu jest to udział w warsztatach Przyklej to! podczas zlotu w Warszawie. Więcej informacji znajdziecie w poniedziałkowym poście.

Miłego weekendu!

5 komentarzy:

 1. Świetny pomysł no i przede wszystkim gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 2. nie jadamy danonków, ale może ktos ze znajomych bedzie miał :) Super pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny pomysł, pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. matko kochana, nie reklamujcie actimela, bo to straszne *** jest...

  OdpowiedzUsuń