środa, 22 maja 2013

Przyklej to! na zlot

Do warsztatów zostało już tylko 17 dni! Przebieramy nogami z radości, żeby Was wszystkich poznać na żywo! Powoli próbujemy upchać w walizki dobra, które śle nam Dżesika zza oceanu. To będą duuuuuże walizy!


Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, więc serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby. Zapisy pod adresem: przyklejto@gmail.com. Szczegóły dotyczące warsztatów znajdziecie tu --->klik.

A dla tych, którzy wybierają się na zlot mamy jeszcze jedną super wiadomość. Jeden z naszych sponsorów sklep skrapki.pl ogłosił dziś konkurs, w którym do przygarnięcia jest nagroda, że fiu fiu!


My też umoczyłyśmy trochę przyklejowe paluchy w tym konkursie :). Z przyjemnością oddajemy głos Marcie:

Witajcie Kochani!
Dziś ogłaszamy pierwszą możliwość zdobycia nagrody od sklepu scrapki.pl podczas zlotu, czyli konkurs scrapowy :)

Co można wygrać? Pierwsza nagroda to fantastyczny mega zestaw produktów dostępnych w naszym sklepie o wartości około 150zł :) Jest więc o co walczyć. Dla dwóch osób wyróżnionych przygotowaliśmy mniejsze (ale też fajne ;)) upominki.

Co należy zrobić? Otóż, ponieważ nasz sklep w tym roku sponsoruje zlotowe warsztaty "LO z tego, co pod ręką", prowadzone przez dwie członkinie naszego scrapkowego Design Teamu Lejdi i Uliettę, prosimy Was o wykonanie layoutu (layout nie powinien być wcześniej publikowany ani zgłaszany na inne wyzwania czy konkursy), którego tematem będzie „LATO”. Jedyna nasza dodatkowa prośba jest taka, aby na scrapie oprócz profesjonalnych materiałów scrapbookingowych wykorzystane zostało cokolwiek „śmieciowego”, recyclingowego, znalezionego w szufladzie, w kuchni, w łazience, w piwnicy, cokolwiek, co w swoim przeznaczeniu bynajmniej nie miało bycia artykułem scrapbookingowym ;)

Jak przekazujemy prace konkursowe? Prace należy przynieść na nasze scrapkowe stoisko (nr 25) w dniu imprezy, czyli 8 czerwca, najpóźniej do godziny 13.00. Wyniki konkursu będą znane ok. godz.13.45., przed rozpoczęciem warsztatu „LO z tego, co pod ręką”. Wszystkie prace będzie można odebrać po ogłoszeniu wyników na naszym stoisku.

Jak wybierzemy zwycięzcę? Po zakończeniu zbierania prac Wysoka Komisja w składzie: ja, Marta, właścicielka sklepu, oraz mistrzynie scrapowania z niczego Lejdi i Ulietta, wyłoni zwyciężczynię/zwycięzcę konkursu, biorąc pod uwagę przede wszystkim pomysłowość i oryginalność pracy. A dwa dodatkowe wyróżnienia przyznamy osobom, o które najbardziej będziemy się w toku narad kłócić ;)

Bardzo gorąco zapraszamy do udziału w konkursie, jak również do udziału w zlotowych warsztatach :) Przypominamy też o rabacie na zakupy z odbiorem osobistym na zlocie - 10% rabatu w naszym sklepie na hasło "wawazlot".

To co zabieracie się do dzieła?
Twórczego wieczoru!
Marta, Lejdi &Ulietta

P.S. Kissy od Dżesiki.

2 komentarze:

  1. Łazienka, piwnica... jeżu... Wiedziałam, że tak będzie. Dobrej zabawy wszystkim życzę. ^^

    OdpowiedzUsuń
  2. no że też nie mogę jechać na zlot :(

    OdpowiedzUsuń