poniedziałek, 29 kwietnia 2013

[Złap to!] Maska z Ikei.

Jeżeli jesteście cukiernikami lub pieczecie ciasta hobbystycznie pewnie nie raz posługiwaliście się sprzętem, który chcę Wam dziś pokazać. Mam jednak nadzieję, że dla części w Was będzie to scrapowe odkrycie na miarę Nobla, tak jak jest dla mnie :). Przy okazji zakupów, z serii urządzenie i wyposażenie wnętrz, trafiłam do Ikei. Przemierzałam spokojnie hektary z propozycjami, mojej być może wymarzonej kuchni, aż dotarłam do działu, gdzie pośród garnków i szklanek upatrzyłam dwie scrapowe rzeczy. Jednej zastosowanie już widzieliście, kolorowa serwetka --->kilk. Oto druga:


Byłam ciężko zaskoczona i chwilę mi zajęło zanim zrozumiałam, co robią maski do scrapowania w dziale kuchennym. Teraz napiszę coś, co zdradzi, że nie jestem cukiernikiem, ani piekarzem hobbystą: nie miałam pojęcia, że istnieje coś takiego, jak szablony do robienia wzorów cukrem pudrem na ciastach. Na szczęście poszerzyłam horyzonty i teraz będę rozglądać się za ww wytrwale. Ikeowy zestaw to 5 sztuk szablonów za 6,99,-. Na trzy okrągłe, nie mam póki co pomysłu, za to dwa kwadratowe szablony od razu wkradły się w mój upcyclingowy umysł scraperki!


Na pierwszy ogień wybrałam ten z paskami. Efekt nie jest idealny, bo spray w pewnym momencie odmówił współpracy i zaczął pryskać bez mojej kontroli, ale i tak jest nieźle.Pracujecie w pocie czoła, czy przed Wami tydzień błogiego leniuchowania? Może znajdziecie chwilę, żeby dołączyć do naszego tygodnia inspiracji? Czas macie do 5 maja, więcej szczegółów znajdziecie tu --->klik. Przypominamy też, że w czerwcu będziemy nauczać na Ogólnopolskim Zlocie Scrapbookingu, jeżeli macie ochotę poscrapować z nami zapraszamy --->klik.

13 komentarzy:

 1. Że też ja tego nie widziałam!!! Ekstra!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaniemówiłam! Rewelacyjne odkrycie! Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 3. nie wiem, po co posypywać ciasto cukrem w taki wzór, ale jako maska scrapowa to te paski są przezajebisteeeee! kierunek ikea!

  OdpowiedzUsuń
 4. o ja pieknie! jestescie zajebiste! uwielbiam Wasze patenty!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie 24 kółka z wzorkami ma też standardowa szpryca do masy. ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. widziałam te maski od dawna, ale nie wpadłam na pomysł użycia ich do celów scrapowych :D pomysł rewelacyjny!!

  OdpowiedzUsuń
 7. o jezusie genialne!!!! no genialne!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja mam takie plastikowe, do posypki na kawę, też fajny efekt dają :)

  OdpowiedzUsuń
 9. dobre dobre, bardzo dobre!

  OdpowiedzUsuń