piątek, 12 kwietnia 2013

[Użyj to!] oporniki, kable i wacik kosmetyczny

Dziś oddajemy blog we władanie naszego gościa. W sieci mieszka pod adresem: www.sylka-deco.blogspot.com Zdradzę Wam, że recycling potrafi wykorzystać nie tylko przy scrapowaniu. To jej album wygrał tydzień inspiracji pocztowych. Zobaczcie co przygotowała na dziś. Poznajcie bliżej Sylkę.


W swoich przeróżnych pracach często wykorzystuję ścinki papierów i "śmieci" zbieranych przy różnych okazjach, z różnych miejsc. Właściwie wszystko co nas otacza może stać się inspiracją albo elementem pracy. Przygotowałam na dzisiaj dwa scrapy. Pierwszy jest zrobiony z wykorzystaniem kondensatorów rurkowych i oporników. Można takie kupić w sklepie elektronicznym. Ja udaję się po takie dziwne rzeczy do warsztatu mojego taty :). Zrobiłam tutaj także napis z resztek kabli.Drugi scrap to wspomnienie z pierwszego lotu szybowcem (polecam wszystkim takie przeżycie) a na pracy znalazły sie "śmieci" związane z lotnictwem (uwielbiam latać samolotem) takie jak: naklejki bagażowe, stary bilet, znaczek z szybowcem.... Umieściłam tutaj także poszarpane płatki kosmetyczne w roli chmur....Nie wiem jak na Was, ale na mnie obie prace zrobiły piorunujące wrażenie! Materiały, których nazwy nie jestem w stanie zapamiętać i szybowiec, do którego nie wsiadłabym za żadne skarby :) To jest kobita! Dziękujemy Ci Sylko za inspirujące scrapy!

Zapraszamy na kolejny tydzień inspiracji, który rusza już 22 kwietnia. Do zgarnięcia wypasiona nagroda! Ostrzcie nożyczki!

6 komentarzy:

 1. Super !!! Mi też się podobają bardzo, bardzo prace Sylki :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Kablowe literki - porażające, a wacikowe chmurki - odlotowe! Świetne pomysły, bardzo mi się podobają oba scrapy - oryginalne i radosne!

  OdpowiedzUsuń
 3. pomysł z opornikami rozłożył mnie na łopatki, to genialny dodatek to scrapów!

  OdpowiedzUsuń
 4. haha ostrzymy nozyczki i jezyki i pazurki :))) fajne tete male elektroniczne a szybowcem toja bym mogla non stop!!

  OdpowiedzUsuń