poniedziałek, 22 kwietnia 2013

[Użyj to!] Tydzień inspiracji - MAPY.


Witajcie! Dzisiejszy dzień jest uroczysty z dwóch powodów: po pierwsze jest Dzień Ziemi, po drugie rusza kolejny tydzień inspiracji na naszym blogu. ;) Postanowiłyśmy połączyć te dwa wydarzenia, bo przecież scrapując ze "śmieci" dbamy o środowisko, co nie? W związku z tym, płynąc tokiem wolnych skojarzeń Lejdi: Ziemia ---> globus ---> mapa... obróbce poddałyśmy MAPY. Szykujcie się na inspirujący tydzień pełen kartografii. Mamy nadzieję, że równoleżniki i południki staną się nowym scrapbookingowym dodatkiem również na Waszych pracach.
Na dobry początek tygodnia mamy dla Was scrapa Jaszmurki, którą udało nam się wciągnąć do wspólnej zabawy. Kto chętny na wycieczkę do Paryża?
Jaszmurka pojawia się u nas dziś w podwójnej roli, razem z Nulą zasponsorowały nagrodę w mapowym tygodniu inspiracji. Osoba, której praca zwycięży będzie gościem na naszym blogu oraz otrzyma pakę materiałów scrapowych od SODAlicious!  Dziewczyn przygotowały nagrodę złożoną z mapowych skarbów:
- 14 papierów z kolekcji JOURNEY
- 6 pasków (2 zestawy) tagów JOURNEY
- zestaw kart do journalingu JOURNEY
- 2 paski alfabetów ABC
- 3 mapy
- chipboardy strzałki
- naklejki strzałki

Co zrobić, żeby wygrać? Wystarczy wykonać dowolną NOWĄ pracę scrapbookingową, w której wykorzystacie mapę - stronę ze starego atlasu, ulotkę z mapą dojazdu, plan komunikacji miejskiej, mapę galerii, możliwości jest mnóstwo! Link do pracy umieśćcie w inlinkzie, który znajdziecie pod poniższym postem. Prosimy też o zamieszczenie konkursowego bannerka "PRZYKLEJ TO I WYGRAJ TO!" z odnośnikiem do naszego Tygodnia Inspiracyjnego w poście z pracą albo na pasku bocznym bloga.
Nasze skromne DT w komitywie ze dziewczynami z SODAlicious wybierze autorkę najbardziej kreatywnej pracy z mapą. Czas na zgłoszenia macie do 5 maja. Powodzenia!

Już jutro kolejna praca z mapą.

10 komentarzy:

 1. A Wolniak nie "wciągniecie" LOL

  OdpowiedzUsuń
 2. Podsunęłyście mi pomysł na coś, nad czym zastanawiałam się "jak to zrobić?":) Dzięki!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. uuuu ciekawe zadanie! postaram się coś stworzyć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny pomysł, zabieram się do dzieła:)

  OdpowiedzUsuń
 5. O JENY JENY! CZUję się jak w domu! SPełniacie moje kartograficzne potrzeby haha jeah jeah jeah!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fantastyczne wyzwanie i apetyczna nagroda :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie dobieram się do kolekcji Journey, robiąc kartkę:)

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja mam album z mapami, tylko kiedy ja go obfocę i obrobię te milion zdjęć... :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. majóweczka to świetny czas na robienie scrapowych sesji :)

   Usuń