środa, 5 lutego 2014

Recyklingowy mini album

Kiedy w moje ręce wpadła ulotka dotycząca programu lojalnościowego jednego ze sklepów odzieżowych, wiedziałam, że powstanie z niej mini album. Nie dość, że miałam gotową podstawę albumu, to dodatkowo kieszonkę do przechowywania albumu! Na kolorowych kartach ulotki postanowiłam zamieścić stonowane zdjęcia z zimowego spaceru, które czekały na swoją oprawę cały rok.

Tak wyglądała ulotka wraz z kieszonką.

Wnętrza ulotki i moje zdjęcia docięte do wymiaru kart (tak naprawdę nie musiałam nic docinać, zazwyczaj wywołuję zdjęcia do scrapowania po dwa na formacie 10x15, który idealnie wpisał się w wymiary albumu).

Karta z jelonkiem, trochę taśmy i tagów z Biedronki i okładka albumu gotowa.

Work in progress :)

Jedną z kolorowych kart zostawiłam na journaling, by zrobić krótką notatkę ze spaceru.

Odwrotna strona albumu.

A to już gotowy album, który powstał w ekspresowym tempie!

Album wraz z kieszonką.

Mam nadzieję, że pomysł zainspiruje Was do tworzenia podobnych mini albumów :) Oglądanie takich po latach sprawia niesamowitą przyjemność!

16 komentarzy:

 1. Świetny pomysł i wykorzystanie ;) Taka małe rzecz, a jak cieszy! Właśnie zainspirowałaś mnie i otworzyłaś mi oczy na kolejną małą i niepotrzebną rzecz, którą można wykorzystać. I to jak! :) Dziekuję Ci bardzo!
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. fantastyczny pomysł i albumik!

  OdpowiedzUsuń
 3. O proszę! Jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny pomysł, ale czy aby nie jest rok 2014?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę czytać ze zrozumieniem ;) W pierwszym akapicie jest odpowiedź na Twoje wątpliwości :)

   Usuń
 5. Dziękuję wszystkim komentującym za miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny pomysł;) nie wpadłabym na coś takiego;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uprzejmie donoszę, że widziałam dziś w Biedronce ozdobne dziurkacze i wypukłe naklejki w mnóstwach wzorów. Do tego jeszcze w Tchibo, na ich stronie internetowej, jest tyle bajerów, że chce się wszystko kupić! http://www.tchibo.pl/prace-reczne-pomysly-t400029845.html

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny pomysł. Mało osób umie wykorzystać takie rzeczy jak ulotki, żeby stworzyć coś naprawdę potrzebnego i fajnego. Gratuluję pomysłu!

  OdpowiedzUsuń
 9. Mimo ustawy śmieciowej recykling jest u nas nadal mało popularny, a stworzenie użytecznego przedmiotu z odpadów wymaga dużej kreatywności. Gratulacje!

  OdpowiedzUsuń